wtorek, 16 listopada 2010

Tabletki Senstra

Seks szop
Nareszcie jest na rynku rewelacyjny produkt poprawiający życie erotyczne kobiet.

SENSTRA® jest przeznaczona specjalnie dla tych kobiet, które pragną wspomóc swoje doznania seksualne, libido, wytrzymałość, osiągane orgazmy, nawilżenie narządów intymnych oraz satysfakcję z seksu oraz osiąganych szczytowań.

Intensyfikuje doznania i wzmaga libido

Wiele kobiet cierpi z powodu zmniejszenia popędu płciowego oraz niewielkiej satysfakcji z seksu. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak: stres, depresja, poród, menopauza lub też problemy hormonalne. Większość kobiet ignoruje te symptomy sądząc, że zmniejszone libido to naturalny stan rzeczy a nie coś co może być w bardzo łatwy sposób wyleczone.


Korzyści jakie daje SENSTRA®:
• Wzmaga popęd seksualny u kobiet.
• Zwiększa wrażliwość narządów płciowych.
• Wzmaga libido i pożądanie.
• Zwiększa przyjemność z orgazmu.
Poprawia wytrzymałość, dodaje sił.


Rewolucyjna & naturalna formuła

Skład preparatu SENSTRA® jest dobrany w taki sposób by wpływać pozytywnie na zdrowie oraz dodawać energii. Energii tak bardzo potrzebnej kiedy chcemy budować bliskie relacje z partnerem oraz owocne życie seksualne. Wraz z pojawieniem się niektórych chemicznych leków na potencję społeczność naukowa starała się znaleźć lekarstwo na wszystkie problemy seksualne: poprawę fizjologicznych możliwości, energii i wytrzymałości seksualnej. Szukano specyfiku, który byłby tak samo skuteczny w przypadku mężczyzn jak i kobiet.

SENSTRA® to całkowicie naturalny suplement diety imitujący w organizmie reakcje, które powinny zachodzić naturalnie, lecz czasami nie zachodzą. Jednym z głównych składników SENSTRA®  jest l-arginina, która zwiększa krążenie krwi w tkankach łechtaczki oraz jej okolicach. Dzieje się tak, ponieważ arginina bierze udział w produkcji tlenku azotu (NO), który rozluźnia ścianki naczyń krwionośnych. Tlenek azotu (NO) produkowany z argininy pomaga kobiecie osiągnąć stan fizjologiczny pozwalający na odbycie stosunku. Znacznie wzrasta także częstotliwość odbywanych stosunków. Jest to naprawdę ekscytujące, gdyż umożliwia to każdej kobiecie cieszenie się lepszym seksem.


Lepsze ukrwienie i nawilżenie = mniej podrażnień!
Kolejnym rewolucyjnym składnikiem preparatu SENSTRA® jest Johimba lekarska (Corynanthe yohimbe). Zioło to jest używane już od wielu lat w celu zwiększenia przyjemności podczas seksu. Yohimbe stała się bardzo popularna dzięki swojej właściwości zwiększania libido oraz ukrwienia narządów płciowych.

Wyjątkowe połączenie

Podwójnie ślepa próba crossover dotycząca sprzężonego działania johimbiny wraz z argininą wśród kobiet z problemami seksualnymi wykazała zwiększenie pobudzenia fizycznego w porównaniu z placebo. Tylko kombinacja johimbiny oraz argininy dała pozytywne efekty - żadna z substancji nie była skuteczna osobno. SENSTRA® zawiera starannie dobrane ilości argininy oraz johimbiny.

SENSTRA® dla kobiet zawiera również inne ważne dla potencji zioło: Ziele Damiana, które wspomaga i intensyfikuje doznania seksualne. Damiana to naturalny afrodyzjak używany od tysiącleci przez kobiety z problemami hormonalnymi. Olejek z liści Damiana zawiera substancje chemiczne zwane terpenami. Badacze widzą związek między terpenami a innymi substancjami należącymi do grupy feromonów. Ziele to wzmaga libido w głównej mierze dzięki swojej zdolności wiązania progesteronu. Badania naukowe udowodniają, że zbyt niski poziom progesteronu (zwłaszcza u kobiet po menopauzie) prowadzi do spadku popędu płciowego. Jeśli więc, wyciąg z ziela Damiana potrafi naśladować działanie samego progesteronu, Damiana może teoretycznie zwiększać libido u kobiet z niskim poziomem tego hormonu.

Innymi ziołami uzupełniającymi skład produktu są: Epimedium oraz Świerzbiec właściwy (Macuna pruriens). Epimedium to kolejny afrodyzjak a najnowsze badania wykazały, że to zioło także może poprawić zarówno męski jak i żeński popęd płciowy oraz satysfakcję z seksu. Badania przeprowadzone w Szanghaju oraz Stanach Zjednoczonych udowodniły, że roślina ta potęguje libido, wzmaga krążenie krwi w genitaliach a także może złagodzić symptomy menopauzy. Kolejnym kluczowym składnikiem jest Świerzbiec właściwy. Zioło to wykazuje zdolność zwiększania produkcji aminokwasu L-Dopa, hormonu ‘dobrego nastoju’, który pomaga nam się zrelaksować i silniej przeżywać doznania seksualne.


FAQ – Najczęściej zadawane pytania

1. Jakie jest rekomendowane dawkowanie preparatu?
Dwie kapsułki dziennie, jedna rano i jedna wieczorem przed pójściem spać.

2. Jak działa SENSTRA®?
Dzięki swojej unikalnej recepturze ziół SENSTRA® kieruje strumień krwi do narządów płciowych a także wzmaga libido zwiększając produkcję hormonów płciowych. SENSTRA® jest stworzona by zwiększać doznania seksualne. Unikalna kombinacja ziół pomaga także poprawić krążenie krwi, podnieść poziom energii oraz działa korzystnie na zdrowie i samopoczucie.

3. Czy naprawdę poczuję efekty SENSTRA®?
Tak. SENSTRA® jest przeznaczona specjalnie dla kobiet. Jej wyjątkowy skład wykazuje działanie w mózgu kobiety, poziomie zadowolenia oraz wzmocnieniu libido. Zazwyczaj efekty uzyskuje się po 1-3 miesiącach stosowania. Jednak czas dla każdej kobiety może być różny.

4. Czy mężczyźni mogą przyjmować SENSTRA®?
SENSTRA® jest docelowo przeznaczona tylko dla kobiet, ponieważ potrzeby seksualne mężczyzn i kobiet są różne. Różnice widać również w czynnikach wywołujących podniecenie u obydwu płci.

5. Czy mogę przyjmować SENSTRA® z alkoholem?
Dla maksymalnego efektu nie należy przyjmować SENSTRA® z piwem czy winem. W przypadku niektórych ludzi alkohol może zmniejszyć skuteczność ziół zawartych w preparacie. Jeśli musisz wypić alkohol zażyj SENSTRA® co najmniej godzinę przed wypiciem alkoholu.

6. Czy SENSTRA® to chemiczny lek?
Nie. SENSTRA® jest w 100% naturalna i bezpieczna. SENSTRA® jest jednym z niewielu czysto ziołowych, szybko działających środków na poprawę libido na świecie. Inne środki bardzo często zawierają domieszki chemiczne lub sterydy.

7. Czy istnieją jakieś skutki uboczne?
Nie. Nie istnieją żadne zanotowane przypadki skutków ubocznych. Jednak niewielki procent kobiet z wcześniejszymi problemami z krążeniem donosił o drobnym zaczerwienieniu twarzy oraz zwiększeniu ciepłoty ciała, co nie stanowiło dla nich problemu. Jest to spowodowane poprawą krążenia krwi w ciele. Regularne zażywanie SENSTRA® eliminuje wszelkie te dolegliwości.

8. Czy SENSTRA® wchodzi w reakcję z lekami?
Nie. Do tej pory nie ma żadnych zanotowanych komplikacji. Jednakże, każdy cierpiący na jakieś schorzenia powinien skonsultować zażywanie jakiegokolwiek nowego produktu zielarskiego ze swoim lekarzem.

9. Czy SENSTRA® jest zatwierdzonym ziołowym suplementem diety?
SENSTRA® jest wytwarzana zgodnie z najwyższymi normami produkcji oraz została zbadana i uznana za bezpieczną.

Spróbuj a nie pożałujesz!

Jesteś winna samej sobie by spróbować SENSTRA®. Stanie się ona niezastąpionym składnikiem twojej nowej energii seksualnej. Jej przeznaczaniem jest dodanie Ci energii byś mogła czuć się lepiej i cieszyć się z pełni życia!


Skadniki:

Zawartość dziennej dawki: Dwie(2) Kapsułki

• L-Arginina HCL: 200mg
• Epimedium (Epimedium sagittatum) (ekstrakt 5:1): 200mg
• Świerzbiec właściwy (Macuna pruriens) (15% l-dopa): 50mg
• Yohimbe Ekstrackt 8%: 50mg
• Ziele Damiana: 200mg

 Pozostałe składniki: mąka ryżowa, dwutlenek krzemu (silicon dioxide), stearynian magnezu (magnesium stearate)

 


Sugerowany sposób użycia:

Dwie kapsułki dziennie, jedna rano a druga wieczorem przed pójściem spać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz